BİOREZONANS NEDİR?
Her maddenin belirli bir dalga boyutunda , o maddeye özgü , elektromanyetik dalga gibi davranan titreşimleri vardır. Biorezonans bu titreşimlerin terapi için kullanılmasıdır. İnsan organizmasıda farklı elektromanyatik titreşimler yayar. Hücreler , dokular, organlar v.s. Bunların hepsinin kendine özgü, farklı frekansları vardır. Hep birlikte hastanın genel spektrumunu belirlerler.. Bu hastanın bireysel
frekansıdır. Hasta ve sağlıklı insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. Vücudun dışında olan maddelerde vücut ile değişik düzeylerde iletişime girer. Bünyenin karşılaştığı bir toksinin titreşimi vücuttan algılanan frekansta bir bozulmaya yol açar. Bu gibi zararlı frekanslar
hücreler arasındaki diyaloğu bozar. Bu bozulma Biorezonans ile ölçülebilir.

BESİN İNTOLERANSI NEDİR?
Besin intoleransı bir bağışıklık sistemini tahriş etmesi veya kişinin besini doğru şekilde sindirememesi ya da parçalayamaması sonucunda ortaya çıkar.

Besin intoleransında
– Reaksiyonlar genellikle gecikir, ertelenir ve semptomların görülmesi birkaç gün alabilir.
– Aynı anda birkaç farklı besine intolrensınız olabilir.
– Bireyler , migrenden şişkinliğe , diyareye, rehavete ve bir iyi hissetmeme haline kadar çoklu semptomlardan şikayetçi olabilir.
Gıda intoleransı birçok hastalığa neden olabilir;
– Şişmanlık, obezite , migren, sivilce, vücutta şişlikler, gaz, şişkinlik, kronik yorgunluk, kabızlık, cilt hastalıkları, demir eksikliği, depresyon, astım vb.

Alerji Nedir?
Sağlıklı insanlar için hiçbir olumsuz etki yaratmayan bazı maddeler alerjik yapıya sahip insanların tepki vermesine neden olmaktadır. Alerjik yapılar , allerjeni “ yabancı madde” olarak algılar. Bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar. Alerjik reaksiyonlar vermeye başlamasının nedeni budur.

– Reaksiyonlar genellikle çabucak görülür. Reaktif besinle , maddeyle maruz kaldıktan en fazla 2 saat sonra aktive olur.
– Semptomlar. , zor nefes alma, kızarıklık kabartı , burun akıntısı ve anaflaktik şok olabilir.
Bunlar potansiyel yaşamı tehdit edicidirler.
Gıda duyarlılığı ve alerji testinde nelere bakılır?
– Besin grupları ( süt ürünleri, et ürünleri , meyveler, sebzeler, kuruyemişler)
– Polenler
– Mantarlar
– Mayalar
– Hayvan epitelleri
– Arı-eşek arısı

BİOREZONANS İLE SİGARA BIRAKMA
Biorezonans ile (cam, ahşap ve plastik hariç) tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağımız bulunmaktadır. Sigara bırakma seansında nikotinin frekans kalıbı elde edilir ve terapide kullanılır. Sigara diğer bağımlılıklarda olduğu gibi iki çeşit bağımlılığa neden olmaktadır. Psikolojik ve fizyolojik bağımlılıktır.
Fizyolojik bağımlılığı yok etmek için denenmiş en etkili yöntem Biorezonans tedavisidir. Fizyolojik bağımlılık sona erdikten sonra “ tersine öğrenme” yoluyla, psikolojik bağımlılığı oluşturan alışkanlıklardan kurtulmak çok kolaydır.

Open chat