Merhaba,
Sağlıklı beslenmeye ve bilime olan aşkım çocukluk yıllarımda başladı. Bu aşk ile Cyprus International University’ de başlayıp, Fazıl Boyner Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Beslenme ve Diyetetik lisansımı tamamladım. Beslenme ve Diyetetik eğitimim devam ederken Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünden de mezun oldum.
Eğitim hayatım boyunca anne-çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, yeme bozuklukları, bariatrik cerrahi sonrası beslenme ve kişisel gelişim gibi çeşitli alanlarda özel eğitimlere ve kongrelere gidip araştırmalarda bulundum.
Stajlarımı Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Özel 100.yıl Hastanesi,Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi,Endotem Hastanesi,Dr.Sami Ulus Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı Hastanesi, Ankara Numune Hastanesi gibi başlıca kurunlarda poliklinik,klinik ve mutfak olmak üzere birçok departmanda yaptım.
Tez çalışmamı ise bağırsaklarımızın ikinci beyin görevi gördüğü düşüncesi ile “Prebiyotiklerin ve Probiyotiklerin İnsan Sağlığı Üzerindeki Etkileri” üzerine gerçekleştirerek bu düşüncemi hazırladığım tez çalışmam ile kanıtlama imkanı buldum.
Çocukluğumdan gelen bu aşkla hala öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyorum.

Mesleğimi büyük bir aşkla yapıyorum ve benim için önemli olan insan ruhunu iyileştirmek… eminim ki ruhumuz iyileşince vücudumuzda kendiliğinden iyileşecektir.

Amacım sizi sağlıklı beslenmenin hayatımızda pozitif değişimlerle bir yaşam tarzı oluşturabileceğine inandırmak… Şok diyetler yerine ömür boyu uygulanabilecek programları sizlerle buluşturmak…
Sağlıkla kalın…

Open chat